Štěňátka

Kela byla 11.-13.01.2021 ve Francii krytá Herosem a 04.02.2021 byla sonograficky potvrzená březost! Máme velkou radost a těšíme se na štěňátka!

Heros je pes ze starých francouzských linií s nádhernou vlohou na pasení, kterou reálně využívá v životě, kdy funguje nejen jako farmářský pes, ale také v pasení závodí – v FCI pasení je v mistrovské kategorii IHT 3 Ts., kde získal 2x titul resCACTR! Ve francouzském pasení je v úrovni IRO 2 a Continental 2. Kromě pasení se věnoval také agility, kde závodil ve dvojkách. Dále má testy CANT, CSAU a TAN. Zúčastnil se několika výstav, kde získal tituly Nejlepší mladý a 3x resCACS a resCACIB (ve Francii se nezadává CAC a resCAC v každé třídě, ale jen 1x pro plemeno). Herosovi bude 9 let, je přátelské vyrovnané a velmi otevřené sebevědomé povahy, má zdravé kyčle, klešťový skus, plný chrup, velmi pěknou hlavu a silnou kostru a ještě neměl potomky.
FOTO HEROSE

Kela je velmi vyrovnaná otevřená a přátelská fena z našeho chovu, která se pyšní mnoha tituly, je JuniorChampion Čech, Champion Čech a ČMKU, Slovenska, Polska, GrandChampion Čech, Mezinárodní výstavní Champion C.I.E…. byla BIS Junior na speciální výstavě KCHBO, získala selekci – výběrovou chovnost, povahový test má splněný na plný počet, doplněno netradičním aportem, nemá reakci na střelbu. Má splněné zkoušky z poslušnosti IBHG1, BH, ZZO, ZZO1, ZZO2, zkoušku vloh na pasení ZVOP, francouzské testy CSAU, TAN a z dogdancingu MD1 a F1. Kela je zdravá fena – kyčle, lokty, páteř, oči, genetické testy na CJM a oba typy ataxie má čisté. Bez vet.potvrzení jí chybí 1x zub P1, má nůžkový skus. Kela je heterozygot pro černou barvu, tedy nese vlohu pro tervuereny.
FOTO KELY

Rodokmen plánovaného vrhu v databázi KCHBO.

Vrh bude odchován u Romči – spolumajitelky Kely, v Krabčicích u Dolan (Jaroměř) s naší plnou podporou, návštěvami, socializací, focením… a dle našich standardů. 🙂
Moc děkuji za tuhle možnost!