Štěňátka

25.10.2021 se nám narodil vrh „E“ z našeho selektivního krytí ve Francii.
Máme 5 pejsků a 2 fenečky.

Více na stránce „E“ vrhu.

Štěňátka budou s FCI průkazem původu, do nového domova budou odcházet pravidelně ošetřovaná proti vnitřním i vnějším parazitům, očkovaná štěněcí vakcínou Nobivac Puppy, čipovaná čipy Datamars (s registrací v Národním registru majitelů zvířat), s mezinárodním petpasem, protokolem o vyšetření očí na dědičné oční vady a DNA ověřeným původem. Vzhledem ke genetickým testům rodičů a tomu, že budou mít DNA ověřený původ, budou štěňátka N/N – tedy čistá (bez mutace) na onemocnění: SDCA1, SDCA2 (cerebelární ataxie typ 1 a 2), CJM (kardimyopatie s juvenilní mortalitou), DM (degenerativní myelopatie) a MH (maligní hypertermie).

Naše štěňátka se snažíme velmi dobře socializovat, žijí v obohaceném prostředí doma i venku, znají široké spektrum lidí, od dětí různého věku, přes dospělé až po seniory, samozřejmě naše další psy, znají běžný ruch domácnosti, dále různé zvuky, povrchy, jsou socializována také ve městě (MHD, Hornbach), budou znát jízdu autem, uvidí další druhy zvířat a vyzkouší si také pasení.
Budou krmena syrovým masem tzv. BARF a také granulemi Acana Dog Heritage Puppy & Junior.

Samozřejmostí kupní smlouva, chovatelský servis, velká výbava a manuál obsahující rady do začátku. Trvalý domov plný lásky a kontakt s námi je podmínkou pro pořízení štěňátka od nás.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.