Štěňátka

V roce 2023 plánujeme vrh groenendaelů a tervuerenů!!!

AKTUÁLNĚ – budeme vyrážet na krytí do Belgie 🙂

Maminkou bude naše Blumi s. IntCh. BLUE BLUMA BriBiaDai, která má krásné výsledky zdraví – HD A, ED 0/0, OCD neg., SA neg., LTV 0, L7, opakované vyšetření očí na dědičné oční vady vždy negativní (poslední 2023) a geneticky je čistá na SDCA1, SDCA2, CJM, DM a MH. Je plnochrupá, s nůžkovým skusem.

Povahový test má splněn na 100b., má výběrovou chovnost – tzv. selekci ČR a jako mimořádnou přednost z bonitace má uvedenou povahu.

Složené má zkoušky z canisterapie, vlohy na ovečky NHAT a poslušnostní zkoušky BH-VT, ZZO a ZOP.

Z výstavního světa má mnoho titulů, od PuppyChampiona, JuniorChampiona, Championa ČR, ČMKU a SK, GrandChampiona ČR, Klubového championa KCHBO a čekáme na diplom mezinárodního championa C.I.E.
Pyšní se titulem BOB z klubové výstavy od francouzského specialisty a v roce 2021 byla nejlepším výstavním groenendaelem v ČR.

Pravděpodobně se bude jednat o mezivarietní zahraniční krytí, které již máme od klubu schválené.

Naše štěňátka se snažíme velmi dobře socializovat, žijí v obohaceném prostředí doma i venku, znají široké spektrum lidí, od dětí různého věku, přes dospělé až po seniory, samozřejmě znají naše další psy, běžný ruch domácnosti, dále různé zvuky a povrchy, jsou socializována také ve městě (MHD, nádraží, centrum města, Hornbach), znají jízdu autem, vidí další druhy zvířat a vyzkouší si také pasení.

Nadstandardně vyšetřujeme našim štěňátkům oči na dědičné oční vady a děláme DNA ověření původu.

Štěnátka jsou u nás krmena syrovým masem tzv. BARF a také granulemi.

Samozřejmostí je kupní smlouva, chovatelský servis, výbavička a manuál obsahující rady do začátku. Trvalý domov plný lásky a kontakt s námi je podmínkou pro pořízení štěňátka od nás.

Můžete se podívat na fotky, videa a tý/deníčky našich předchozích vrhů.

Máte dotazy? Ptejte se…

V případě, že chcete štěňátko od nás, neváhejte nás kontaktovat. 🙂